Opis
Zamrażarka przeszklona M400Z są przeznaczona do prezentacji i przechowywania lodów oraz żywności
Zamrażarka przeszklona M400Z są przeznaczona do prezentacji i przechowywania lodów oraz żywności
| Długość | 1216 mm |
|---|---|
| Szerokość | 740 mm |
| Wysokość | 910 mm |
| Pojemność całkowita | 406 l |
| Pojemność użytkowa | 358 l |
| Waga netto | 65 kg |
| Ilość koszyków | 1 szt |
| Zakres temperatury pracy | -14 … -23 °C |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Zużycie energii | 2,0 kW/24h |
| Klasa energetyczna | D |
| Znamionowy prąd | 1,5 A |
| Napięcie znamionowe | 220-240/50 V/Hz |
| Podświetlenie LED | Nie |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor | Biały, Niebieski |