Opis
Witryna cukiernicza o nowoczesnym wyglądzie, która zapewnia doskonałą widoczność i łatwe nakłady na produkcję. Jasne oświetlenie podkreśla atrakcyjność towarów.

Witryna cukiernicza o nowoczesnym wyglądzie, która zapewnia doskonałą widoczność i łatwe nakłady na produkcję. Jasne oświetlenie podkreśla atrakcyjność towarów.

| Długość | 1540 mm |
|---|---|
| Szerokość | 840 mm |
| Wysokość | 1390 mm |
| Obszar wyświetlania | 2,56 m² |
| Waga netto | 255 kg |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Zakres temperatury pracy | +4 … +10 °C |
| Rodzaj chłodzenia | Dynamiczny |
| Rodzaj odszraniania | Automatyczny |
| Zużycie energii | 9,8 kW/24h |
| Klasa energetyczna | D |
| Znamionowy prąd | 3,7 A |
| Napięcie znamionowe | 220-240/50 V/Hz |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor | Biały, Czarny |