Opis
Dystrybutor do lodów gałkowych M600SL – to witryna mroźnicza na 12 smaków do sprzedaży lodów gałkowych.
Dystrybutor do lodów gałkowych M600SL – to witryna mroźnicza na 12 smaków do sprzedaży lodów gałkowych.
| Długość | 1656 mm |
|---|---|
| Szerokość | 661 mm |
| Wysokość | 1319 mm |
| Pojemność całkowita | 597 l |
| Pojemność użytkowa | 458 l |
| Waga netto | 104 kg |
| Ilość smaków | 12 szt |
| Zakres temperatury pracy | -14 … -23 °C |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Zużycie energii | 3,8 kW/24h |
| Klasa energetyczna | E |
| Znamionowy prąd | 1,7 A |
| Napięcie znamionowe | 220-240/50 V/Hz |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Myjka do gałkownicy | Tak |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor | Beżowy, Czarny, Niebieski |