Opis
Zamrażarka przeszklona M200SF są przeznaczona do prezentacji i przechowywania lodów oraz żywności
Zamrażarka przeszklona M200SF są przeznaczona do prezentacji i przechowywania lodów oraz żywności
| Długość | 808 mm |
|---|---|
| Szerokość | 667 mm |
| Wysokość | 916 mm |
| Pojemność całkowita | 238 l |
| Pojemność użytkowa | 174 l |
| Waga netto | 51 kg |
| Ilość koszyków | 3 szt |
| Zakres temperatury pracy | -14 … -23 °C |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Zużycie energii | 1,7 kW/24h |
| Klasa energetyczna | D |
| Znamionowy prąd | 1,1 A |
| Napięcie znamionowe | 220-240/50 V/Hz |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor | Czarny, Niebieski, Szary |