Opis
Lada chłodnicza w średniej temperaturze, niezawodna w dostawie chłodu i łatwa w użyciu.
Lada chłodnicza w średniej temperaturze, niezawodna w dostawie chłodu i łatwa w użyciu.
| Długość | 1600 mm |
|---|---|
| Szerokość | 1120 mm |
| Wysokość | 1250 mm |
| Obszar wyświetlania | 1,11 m² |
| Waga netto | 150 kg |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Zakres temperatury pracy | -2 … +8 °C |
| Rodzaj chłodzenia | Grawitacyjny |
| Rodzaj odszraniania | Automatyczny |
| Pojemność komory magazynowej | 250 l |
| Zużycie energii | 4,5 kW/24h |
| Klasa energetyczna | E |
| Znamionowy prąd | 1,3 A |
| Napięcie znamionowe | 220-240/50 V/Hz |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor | Szary |