Opis
Zamrażarka przeszklona M1000V są przeznaczona do prezentacji i przechowywania większej ilości produktów mrożonych w sklepach spożywczych
Zamrażarka przeszklona M1000V są przeznaczona do prezentacji i przechowywania większej ilości produktów mrożonych w sklepach spożywczych
| Długość | 2001 mm |
|---|---|
| Szerokość | 1001 mm |
| Wysokość | 982 mm |
| Pojemność całkowita | 1104 l |
| Pojemność użytkowa | 774 l |
| Waga netto | 145 kg |
| Ilość koszyków | 6 szt |
| Zakres temperatury pracy | -14 … -23 °C |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Zużycie energii | 6,0 kW/24h |
| Klasa energetyczna | E |
| Znamionowy prąd | 3,0 A |
| Napięcie znamionowe | 220-240/50 V/Hz |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor | Niebieski |