Opis
Dystrybutor do lodów gałkowych M400Q – to ekskluzywna witryna mroźnicza na 9 smaków do sprzedaży lodów gałkowych.
Dystrybutor do lodów gałkowych M400Q – to ekskluzywna witryna mroźnicza na 9 smaków do sprzedaży lodów gałkowych.
| Długość | 1216 mm |
|---|---|
| Szerokość | 721 mm |
| Wysokość | 1198 mm |
| Pojemność całkowita | 444 l |
| Pojemność użytkowa | 220 l |
| Waga netto | 86 kg |
| Ilość smaków | 9 szt |
| Zakres temperatury pracy | -14 … -23 °C |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Zużycie energii | 3,0 kW/24h |
| Klasa energetyczna | A |
| Znamionowy prąd | 0,8 A |
| Napięcie znamionowe | 220-240/50 V/Hz |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Myjka do gałkownicy | Tak |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor | Beżowy, Czarny |