Opis
Dystrybutor do lodów gałkowych M100Q – to ekskluzywna witryna mroźnicza na 7 smaków do sprzedaży lodów gałkowych.
Dystrybutor do lodów gałkowych M100Q – to ekskluzywna witryna mroźnicza na 7 smaków do sprzedaży lodów gałkowych.
| Długość | 661 mm |
|---|---|
| Szerokość | 596 mm |
| Wysokość | 1194 mm |
| Pojemność całkowita | 178 l |
| Pojemność użytkowa | 92 l |
| Waga netto | 54 kg |
| Ilość smaków | 3 szt |
| Zakres temperatury pracy | -14 … -23 °C |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Zużycie energii | 1,7 kW/24h |
| Klasa energetyczna | A |
| Znamionowy prąd | 0,6 A |
| Napięcie znamionowe | 220-240/50 V/Hz |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Myjka do gałkownicy | Tak |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor | Beżowy, Czarny |